KONST / Litografier / Färglitografi 8605465
nr 860 5465
Pol Bury
(f. 1922), Belgien
Färglitografi, Pol Bury (f. 1922), komposition, 40/50, signerad, ramens innermått: 51x66
Pol Bury, belgisk målare född i Haine-Saint-Pierre, Belgien, 1922.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:33:02
150 kr
300 kr
900 kr
400 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr